Lugemisprillid

  • Filter 

Kes peaks kandma lugemisprille?

Suurem osa inimesi märkab juba 40ndates ja 50ndates eluaastates, et lähedal asuvad objektid, eriti peenike kiri, ei ole silmale sama teravad kui varem. Vanusega seotud lähedale nägemise languse ehk presbüoopia sümptomeid märgates on lahenduseks enamasti lugemisprillid. 

 

Kas lugemisprillide tellimiseks on retsepti vaja?

Jah, lugemisprillide tellimiseks on vaja prilliretsepti, kus on täpselt kirjas mõlema silma tugevused ja vajadusel teised näitajad, et telliksid endale õiged prillid. Kui lugemisprillid on vale tugevusega, võivad need põhjustada peavalu, iiveldust ja silmi väsitada. Seetõttu käi kindlasti enne lugemisprillide ostmist nägemiskontrollis.

Prilliretsepti jaoks ei pea tingimata minema silmaarsti juurde, kuhu järjekorrad võivad olla pikad. Selle saab väljastada ka optometrist. Kui tunned, et lähedale nägemine on muutunud kehvemaks ent ei soovi prille kanda, saab optometrist määrata sulle alternatiivina ka multifokaalsed läätsed.

 

Kuidas ma tean, milline suurus mulle sobib?

See juhis prillisuuruse valimiseks aitab leida sobiva prilliraamide suuruse. Kui tellitud lugemisprillid aga siiski ei sobi, saad need mugavalt tagastada.

 

Kui sul on küsimusi lugemisprillide või prillide tellimise kohta, saada meile e-kiri aadressil info@vizionette.ee ning leiame koos lahenduse!

21. SAJANDI OPTIKAKOGEMUS
Vali ja telli mugavalt e-poest
KVALITEETNETOOTEVALIK
Tuntud kaubamärkide originaaltooted
KIIRE TARNE
Saadame mugavalt pakiautomaati
TAGASTAMINE 30 PÄEVA
Kui muudad meelt, tagasta mugavalt
ABIVALMIS KLIENDITUGI
Kirjuta meile või helista E-R 9-17
PROFESSIONAALSED PRILLIMEISTRID
Baltimaade suurimast optikaettevõttest
Filtreeri
Tarbijarühm
Kaubamärk
Raami suurus
Hinnavahemik