Kuidas käib prillide tellimine e-poest?

 

Prillide tellimine e-poest on kiire, lihtne ja mugav:

  1. Hangi oma optometristilt prilliretsept. Prilliretsept võiks olla mitte rohkem kui aasta vana.
  2. Vali meelepärased prilliraamid. Vaata, kuidas leida sobiv raamide suurus.
  3. Lisa sobivad prilliklaasid. Retseptiprillide klaasid on saadaval tugevuste vahemikus -6.00 kuni +6.00.

 

Prillide tellimine e-poest on kiire ja lihtne.

 

Valmistame nägemist korrigeerivad prillid vastavalt Sinu individuaalsele retseptile. Kui aga juhtub, et tellitud prillid siiski ei sobi, saad need tagastada tasuta 30 päeva jooksul. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja samaväärses seisundis kui kättesaamisel.

 

Proovi prille oma telefonis või arvutiekraanil

 

Suurt osa Vizionette prilliraame saad proovida ka virtuaalselt! Kõik, mida vajad, on kaameraga nutiseade või arvuti.

Salvesta prilliproovijas video-selfi ja vaata, kuidas erinevad prillid sinu näol välja näevad. Prillide tellimine internetist on meie virtuaalse prilliproovijaga lihtsam, mugavam ja lõbusam kui kunagi varem!

 

Proovi prille

 

 

Prilliläätsed ja lisavalikud – kuidas valida?

 

👓 Õhendus – võimalikult kergete, mugavate ja ilusate prillide heaks

 

Õhendus võimaldab ka tugevamate prillide puhul paigaldada valitud prilliraami võimalikult õhukesed ja kerged prilliläätsed. Tavaliselt on valikus mitu õhendusastet: tavaline ehk õhendamata (enamasti kõige soodsam variant), õhuke ja üliõhuke. 

Sobiv õhendusaste sõltub sinu prilliretseptist. Mida tugevamad prillid, seda suurem õhendus tuleb üldjuhul valida, et prilliklaasid sobituksid raami ega oleks liiga “paksud”. Seetõttu on õhendamata klaasid üldjuhul saadaval ainult väiksema tugevusega prillide jaoks. 

Lisaks prillide välimusele on õhendusel ka väga praktiline funktsioon – õhendatud klaasidega prillid on kergemad ja palju mugavamad. Samuti on õhendatud klaasid elastsemad ja vastupidavamad ning 100% UV-kaitsega.

Vizionette e-poest saab tellida retseptiprillid tugevuste vahemikus -6.00 kuni +6.00 ning valikus on mitme õhendusastmega prilliläätsed.

 

👓 Sinise valguse kaitse – ekraanivalguse blokeerimiseks

 

Kunstlik valgus ja digiekraanidest kiirgav suur hulk sinist valgust võivad soodustada silmade pingutamist ja kurnatust. Sinise valguse kaitse aitab blokeerida ekraanidest kiirgavat sinist valgust.

Neile, kes nägemiskorrektsiooni ei vaja, pakume ka UltraBLUE nulltugevusega sinise valguse prille.

Vizionette e-poes saad lisada sinise valguse kaitse ka kaugele või lähedale vaatamiseks mõeldud prillidele, mida kannad digiekraanide taga töötades või aega veetes.

 

👓 Fotokroomsed klaasid – kaks-ühes prillid ja päikeseprillid

Fotokroomsed ehk isetumenevad prillid on järjest populaarsemad. Fotokroomsed prilliklaasid on siseruumis läbipaistvad ning lähevad õues tumedamaks sõltuvalt päikesevalguse intensiivsusest. UV-kaitsega fotokroomsed prillid on mugav valik suveks, et ei peaks kombineerima mitut paari prille.

Fotokroomsed prillid aitavad vähendada silmade kissitamist ja lubavad prillikandjal end erinevates valgusoludes mugavamalt tunda.

Vizionette e-poes saad lisada fotokroomse pinnakatte oma kaugele vaatamiseks mõeldud prillidele.

 

Prillid naistele →

Prillid meestele →