Prillid

  • Filter 

Kuidas käib prillide tellimine e-poest?

Vizionette e-poest prillide tellimine on kiire, lihtne ja mugav:

  • Hangi oma optometristilt või silmaarstilt prilliretsept. Prilliretsept võiks olla mitte rohkem kui aasta vana.
  • Vali prilliraamid. Vaata, kuidas leida sobiv raamide suurus.
  • Lisa sobivad prilliklaasid. Retseptiprillide klaasid on saadaval tugevuste vahemikus -6.00 kuni +6.00.

 

Kuidas valida prilliraame?

Arvesta oma prillide tüübi ja elustiiliga. Kas vajad prille kaugele või lähedale vaatamiseks? Kas kannad neid pidevalt või ainult teatud olukordades, näiteks arvuti taga või lugemiseks? 

Prilliraame valides hinda, kuidas need sobivad sinu juukse- ja silmavärvi ning riietumisstiiliga. Veendu, et raamide suurus sobib sinu näo mõõtmetega.

Kirjutamata reegel on, et näotüübile vastanduvad prilliraamid toovad esile kandja näo parimad omadused. Näiteks ümmargused või ovaalsed prilliraamid lisavad nurgelisele näole pehmust ja kontrasti. Samas ümarale näole sobivad hästi just nurki lisavad prillid. Vizionette e-poest leiad laia valiku prilliraame tuntud kaubamärkidelt Ray-Ban, Vogue, Armani Exchange, Tommy Hilfiger jt. 

 

Kuidas ma tean, kas prilliraamide suurus sobib mulle?

Kõige lihtsam on leida õige suurusega prilliraamid olemasolevate prillide või päikeseprillide suuruse järgi. Otsi sanga siseküljelt üles 3 väikest numbrit, näiteks 55-16-140. Need on vastavalt klaasi laius, ninavahe laius ja sanga pikkus millimeetrites. Vaata täpsemat infot, kuidas leida õige prillisuurus.

Valikut Vizionette prilliraame saad proovida virtuaalselt! Kõik, mida selleks vajad, on kaameraga nutiseade või arvuti.

 

Kuidas käib prillide virtuaalne proovimine?

Päris prilliraamide mudel virtuaalse prilliproovija tehtud video-selfi peal annab hea ettekujutuse, kui suured on valitud prilliraamid ning kuidas need sulle sobivad. See on kõige kiirem ja lihtsam viis prillide proovimiseks. Proovi kas või 100 paari prille järjest!

Virtuaalse proovimisega prilliraamid, näiteks paljud Ray-Ban prillid, on tähistatud spetsiaalse märgiga ja leitavad vastavast kategooriast. Ava prilliraamide tooteleht, klõpsa "proovi virtuaalselt", luba virtuaalsel prilliproovijal oma telefoni või arvuti kaamerat kasutada ning järgi juhiseid. Kui oled ühe video-selfi salvestanud, avanevad kõik teised virtuaalse proovimisega prilliraamid juba virtuaalses prilliproovijas ehk sinu selfiga.

 

Kui sul on küsimusi prillide valimise ja tellimise kohta, saada meile e-kiri aadressil info@vizionette.ee ning leiame koos lahenduse!

21. SAJANDI OPTIKAKOGEMUS
Vali ja telli mugavalt e-poest
KVALITEETNETOOTEVALIK
Tuntud kaubamärkide originaaltooted
KIIRE TARNE
Saadame mugavalt pakiautomaati
TAGASTAMINE 30 PÄEVA
Kui muudad meelt, tagasta mugavalt
ABIVALMIS KLIENDITUGI
Kirjuta meile või helista E-R 9-17
PROFESSIONAALSED PRILLIMEISTRID
Baltimaade suurimast optikaettevõttest
Filtreeri
Saadavus
Proovi virtuaalselt
Raami kuju
Tarbijarühm
Kaubamärk
Raami suurus
Hinnavahemik