Sinise valguse prillid

  • Filter 

Mis on sinise valguse prillid?

Tänapäeval veedame suure osa päevast erinevaid ekraane vaadates. Pikk ekraanide taga veedetud aeg võib silmi kurnata, tekitada väsimust ja peavalusid. Sinise valguse prillide eriline kate aitab ekraanidest kiirguvat sinist valgust blokeerida.

 

Kellele sobivad sinise valguse prillid?

Sinise valguse prille võivad kanda kõik. Need on nulltugevusega klaasidega, seega ei ole vaja prilliretsepti. Sinise valguse prillid sobivad kandmiseks ka koos kontaktläätsedega. Kui kannad igapäevaselt prille, pea meeles valida järgmiste prillide klaasidele ka sinist valgust blokeeriv kate.

 

Kuidas ma tean, milline suurus mulle sobib?

Prilliraamide suurus on kõige lihtsam välja selgitada olemasolevate, hästi istuvate prillide või päikeseprillide järgi. Otsi sanga siseküljelt üles 3 väikest numbrit, näiteks 56-17-140. Need on vastavalt prilliklaasi laius, ninasilla osa ja sanga pikkus millimeetrites. Vaata täpsemat infot, kuidas leida õige prillisuurus.

UltraBLUE sinise valguse prillide juures on välja toodud nii raami mõõt millimeetrites kui ka suurustähistes (S - XL). Kui juhtub, et sinise valguse prillid siiski ei sobi, saad need mugavalt tagastada.

 

Kui sul on küsimusi sinise valguse prillide või prillide tellimise kohta, saada meile e-kiri aadressil info@vizionette.ee ning leiame koos lahenduse!

21. SAJANDI OPTIKAKOGEMUS
Vali ja telli mugavalt e-poest
KVALITEETNETOOTEVALIK
Tuntud kaubamärkide originaaltooted
KIIRE TARNE
Saadame mugavalt pakiautomaati
TAGASTAMINE 30 PÄEVA
Kui muudad meelt, tagasta mugavalt
ABIVALMIS KLIENDITUGI
Kirjuta meile või helista E-R 9-17
PROFESSIONAALSED PRILLIMEISTRID
Baltimaade suurimast optikaettevõttest
Filtreeri
Saadavus
Kaubamärk
Raami suurus
Hinnavahemik